Katalog produktů

2008 Hrnek je doporučeno používat při diabetu, hypertenze, alergie, onemocnění krevních cév srdce a mozku, onemocnění zažívacího traktu, ledvin a močového měchýře, páteře, všech odrůd artritidy, kožních a onkologických onemocnění, virové infekce apod.

Složení: Nanomateriál ze kterého vyroben hrnek se představuje sebou oxid titaničitý a oxid zinku, a s tím ještě více než deset druhů různých minerálů
Dávkování:nalít vodu do hrnku a nechat ji na 20-30 minut. Poté můžete použít vodu dle Vašich potřeb.

Cena 3500

 

2046 Hřeben obsahuje částice turmalínu. Uvolňované turmalínem dlouhovlnné infračervené paprsky, záporné ionty, mikroproud a výživné stopové prvky zmírňují únavu, nervové napětí, zatížení mozku, zlepšují prokrvení hlavy a stav vlasů, zamezují vypadávání vlasů a zpomalují proces šedivění vlasů.

Složení: Hřeben obsahuje částice turmalínu
Dávkování: Rozčesávejte vlasy turmalínovým hřebenem 5-10 minut několikrát denně, zvláště se doporučuje rozčesávat vlasy a masírovat pokožku hlavy ráno a večer před spaním.

Cena  236

 

2037 Turmalínová maska obnovuje a posiluje lidské biopole, snižuje škodlivý vliv geopatogenních, bioenergetických, impulzních a elektromagnetických účinků. Za podmínky stálého používání masky se zvyšuje vitalita a odolnost vůči stresu, normalizuje se spánek, zlepšuje paměť, emoční pozadí se stává pozitivnějším. Proto je turmalínová maska na oči doporučována zejména pro studenty, intelektuály, lidi, kteří tráví mnoho času s počítačem.  Kromě toho nastupuje i kosmetický efekt – zmenšují se otoky a tmavé kruhy pod očima. Současné uvolnění negativních iontů, dlouhovlnného infračerveného záření, mikroproudů, stopových prvků přináší dobrý dlouhodobý zdravotní efekt.
Složení: Maska na oči je vyrobena ze speciální látky, vytvořené technikou „tekutého turmalínu“ s magnety a krystaly turmalínu o průměru 5 mm.

Dávkování: lze použít častěji – několikrát denně po 10-15 minutách.Přiložit masku stranou s krystaly turmalínu na oblast očí (obdobně jako brýle) a zajistit gumičkou na hlavě.

Doba aplikace 5-10 minut 2x denně. Léčebná kůra trvá 3 měsíce. Následuje jednoměsíční přestávka. Poté lze kůru opakovat. V případě nespavosti se může maska aplikovat na čelní oblasti hlavy před spánkem a to na 15-20 minut.

Cena 590

 

2050 Minifiltr na vodu Obvykle voda má štiplavý zápach a nepříjemnou chuť, obsahuje množství různých škodlivých látek a stále častěji představuje nebezpečí pro lidské zdraví. Chcete-li zabránit těžkým otravám a nemocem, může se pro čištění a dezinfekci vody použít vodní filtr Shui Bao, který obsahuje krystaly turmalínu. Turmalín má silnou antibakteriální funkci, účinně ničí ve vodě střevní bakterii Escherichia coli a jiné škodlivé bakterie.  Zároveň několikrát snižuje ve vodě obsah takových škodlivých látek, jako je olovo a chlor. Taktéž pod vlivem krystalů turmalínu dochází k normalizaci kyselost i (pH) vody – a právě takováto voda je spotřebovávána buňkami lidského těla. Používá-li člověk takovou vodu, výsledkem je normální fungování zažívacího traktu, udržuje se žádoucí kyselost krve a zlepšuje se mikrocirkulace mezibuněčné tekutiny, což přispívá k lepšímu vstřebávání živin, zlepšení metabolických procesů, vyšší vitalitě všech buněk, včetně buněk imunitního systému, včasné odstranění toxinů z těla.   A jde také, především, o prevenci závažných nemocí kardiovaskulárního systému, trávicího ústrojí, cukrovky a rakoviny.

Složení: Vodní filtr Shui Bao obsahuje krystaly turmalínu
Dávkování:Filtr musí být trvale instalován v zásobníku vody (kbelíku, barelu, nádrži). Jeden filtr jednorázově čistí 10-200 kg vody. Během prvního použití trvá úprava vody více než 2 hodiny. Vodu očištěnou filtrem lze použít pro každodenní potřeby celé rodiny, a to pro různé účely. 2) Aby se zabránilo jevu interference, v období používání filtru se nedoporučuje pít další vodu.  3) Denně by se měly vypít více než 4 sklenice (2000 ml) vody vyčištěné filtrem. Nemocní mohou, podle situace, zvyšovat nebo snižovat příjem vody.

Cena 236

 

1120 Mýdlo je možné používat jak na obličej, tak i tělo. Doporučujeme jej používat i dvakrát denně. Ráno jemným mytím bez tlaku odstraňte kožní mazivo, které se na pleti a pokožce vytvořilo přes noc. Pečlivě opláchněte vlažnou vodou. Večer mýdlo použijte k očištění pokožky od prachu, nečistot a přebytků kožního tuku, které se na pleti koncentrovaly přes den. Mýdlo doporučujeme používatpravidelně.
Složení: Obsahujeturmalin
Balení:100gr
Dávkování:Mýdlo naneste na navlhčenou pokožku rukou, napěňte a opláchněte vodou.

Cena 275

 

2039 NakolenkyV místech, kde jsou turmalínové výrobky, dochází k hluboké stimulaci meridiánů, masáži kůže a dopadu na biologicky aktivní body, který se podobá akupunktuře a moxování pelyňkovými doutníky, používanými v čínské medicíně. Použití funkčního teplového aplikátoru je tedy bezbolestnou multifunkční fyzioterapeutickou metodou ozdravení. Použití nákolenek podporuje obnovu osteoklastů, zvyšuje sebe-obnovující funkci buněk sliznice mezi-kloubního prostoru.  Díky tomuto vlivu se normalizuje krevní oběh a energie, mizí bolestivé příznaky způsobené expozicí chladu a vlhka, odstraňuje se městnání, zmírňuje bolest, zlepšují se příznaky únavy kloubů, kvalita synoviální tekutiny, zmirňuje se takový jev, jako je stárnutí kostní látky,odstraňuje se svalové napětí, zvyšuje se odolnost organizmu, dostavuje se regenerační účinek na celé tělo. Nákolenky díky infračervenému záření zajišťují tepelnou terapii pro léčbu všech typů artritidy a artrózu kolenního kloubu.

 

Složení: Turmalínové nákolenky jsou vyrobeny z látky, vytvořené pomocí speciální nanotechnologie, tzn. „tekutý turmalin“

Dávkování:Před připevněním nákolenek je třeba jako každý aplikátor lehce navlhčit vnitřní (světlou) jeho stranu vlhkým ubrouskem, nebo položit vlhký ubrousek na část těla, kam bude přiložen aplikátor. Poté je nutno zafixovat nákolenky přímo na kolenní klouby.Již po 10.-15. minutách se objeví znatelný pocit tepla. Podle individuálního stavu organizmu můžete upravit dobu trvání aplikace od 20 ti minut do 8 hodin. Pokud po zahájení aplikace pociťujete na kůži pálení, to je normální reakce a kůže nebude nijak postižená. V tomto případě se doporučuje jen dočasně odstranit aplikátor. Aplikátory lze použít i bez smáčení vodou. V tomto případě se pocit tepla dostaví po delší době. Nákolenky lze nosit až 8 hodin denně, později je můžete ponechat i přes celou noc (jestliže je dobře snášíte).

Cena 1180

 

2063 Nátepníky na zápěstí  Zápěstí je vždy vystaveno těžké námaze, jak fyzické, tak i plastické (nošení těžkých předmětů, časté shýbání v oblasti zápěstí, otočné pohyby při různých typech práce, například,když se ručně šlehá smetana). Zápěstí vždy hrají prim v pracovní činnosti člověka, včetně domácích prací, a jsou nejzranitelnější. Řízení auta, počítačové aktivity, míčové hry, kliky, zednické a tesařské práce, montáž různých výrobků, velké objemy stříhání a šití oděvů a mnoho jiných druhů práce a zaměstnání často vyžadují flexibilní koordinaci zápěstí.

Složení: Turmalínové nátepníky jsou vyrobeny z látky, vytvořené pomocí speciální nanotechnologie. Její struktura obsahuje termocitlivé materiály (18 %), nanočástice turmalínových krystalů (8 %), uhlí z bambusu(10 %), čistý prášek germanium (5 %). Na vnitřní straně nátepníku jsou připevněny magnety.

Dávkování:Začínejte používat nátepníky 20-30 minut jedenkrát denně. Po 10-12 dnech lze přejít ke 2 použitím denně, postupně se doba nošení zvyšuje na 1-2 hodiny 2-3 krát denně. Po 15-30 minutách (záleží to na lidské kůži) se objevuje pocit tepla a mírného pálení (při silnějším pálení je třeba nátepníky odstranit). Dlouhodobé používání nátepníků na zápěstí zlepšuje krevní oběh, aktivuje buňky tkání, urychluje látkovou výměnu a zlepšuje přísun živin ke kožním buňkám. Kromě toho přispívá k zachování tepla, odstraňuje vlhkosti a nepříjemný zápach.

Cena 787

 

2038 Magnetický pás s turmalínem působí na buněčné a molekulární úrovni tím, že reguluje látkovou výměnu, zlepšuje krevní oběh, zvýšení imunitu, snižuje pocit bolesti. Pás stabilizuje činnost nervového systému, má sedativní účinek, zlepšuje spánek, zbavuje stresu, zlepšuje funkce břišních a pánevních orgánů, zmírňuje projevy prostatitidy, usnadňuje čištění ledvin, jater, žlučníku a střev, je výborným preventivním nástrojem pro různá onemocnění.

Složení: K výrobě pásů se používá nejnovější technologie a bezpečné materiály s využitím magnetů a turmalínových krystalů.

Dávkování:Před použitím turmalínového pásu je nutné lehce navlhčit vodou (vlhkým hadříkem) vnitřní plochu pásu. Lze ho použít i bez jakéhokoliv namáčení. Ale v tomto případě uvolnění tepla vyžaduje delší časové období. Pak je třeba přiložit ubrousek ke zvolené části těla pod pás, těsně ho přitisknout k tělu a zafixovat jej. Obvykle do 10-15 minut se objeví znatelný pocit tepla a mírné pálení na kůži. Pokud po aplikaci na kůži objevuje se pocit pálení, je to normální a nezpůsobí žádnou škodu. Délka prvních seancí je 5-10 minut 2x denně, po 7. dnech lze prodloužit trvání jedné seance do 10-15 minut 2x denně, po dalším týdnu do 15-20 minut 2x denně a udržovat takový režim po dobu 3 měsíců. Po měsíční přestávce kúru lze opakovat, a to ve stejné posloupnosti. Podle individuálního stavu organizmu můžete upravit dobu trvání aplikace

Cena 2674

 

 

2028 Masážní podložka Díky jedinečné konstrukci koberce provádí se masáž chodidel,má to dopad na energetické kanály a biologicky aktivní body, zlepšuje se mikrocirkulace v dolních končetinách a celém těle, čímž dochází k posílení lidského zdraví, prevencí onemocnění nejen chodidel a nohou, ale také dalších orgánů a systémů.Použití tohoto koberce s turmalínem podporuje:- zlepšení krevního oběhu; – posílení cévních stěn; – zlepšení schopnosti krve k okysličování; – zlepšení funkce dýchací soustavy; – urychlení látkové výměny; – odstranění odpadních látek a toxinů; – odstranění bolesti a zánětu tkání; – odstranění otoku a urychlení hojení ran; – posílení imunitního systému; – stabilizaci nervové soustavy; – lepší odolnost vůči stresu; – normalizaci spánku; – prevenci nemocí, včetně rakoviny. – zlepšení stavu pokožky; – zpomalení procesů stárnutí.

Složení: Masážní koberec se skládá ze čtyř aktivních složek: turmalínu, olivínu, germania a magnetů. Vrchní vrstva je ze speciální látky, do níž jsou za vysokého tlaku a teploty inkrustovány krystaly turmalínu, germania a olivínu. Na několika místech na povrchu tkaniny jsou připevněny kruhové desky magnetů. Do nižní vrstvy koberce jsou pomocí speciální technologie vmontovány vypuklé keramické tvary, které při pohybu na nich chodidel nebo jiných části těla provádí masáž pokožky a hlubších vrstev.

Balení:Velikost140х50cm
Dávkování:Kúru začít chozením po koberci nebo na něm ležet 10-15 minut denně. Po 10-12 dnech postupně zvyšovat dávku až do 30 minut 2x denně.

Cena 3461

 

2029 Masažní ponožky M Na lidských chodidlech je mnoho biologicky aktivních bodů (BAB), které jsou spojeny se všemi jeho vnitřními orgány. V tradiční čínské medicíně stimuluje masáž chodidel biologicky aktivní body na chodidlech, které jsou propojeny se všemi orgány člověka. Takže masírování těchto bodů zvyšuje permeabilitu kanálů, zesiluje krevní oběh, aktivuje metabolismus a zlepšuje stav orgánů a jejich činnost. Osvědčilo se použití masážních ponožek při artritidě hlezenního kloubu, bolesti a křečích v bércových svalech, při křečových žílách dolních končetin, při tuhnutí a pocitu studených prstů, pro zmírnění otoků nohou. Turistům a lidem spojeným s podnikáním masážní ponožky usnadňují adaptaci organizmu během dlouhotrvající cesty či letu. Ponožky eliminují nepříjemný pach nohou, odstraňují mírné mravenčení, mají mírný protizánětlivý a silný antibakteriální účinek. Tyto ponožky přispívají k rychlejšímu a účinné zotavení po omrznutí, zlomeninách a výronech dolních končetin.
Složení: Ponožky masážní turmalínové jsou vyrobeny s použitím moderní nanotechnologie a obsahují turmalínové vlákno (90 %) a elastan (10 %).
Dávkování:Začínejte používat ponožky od 15-20 minut denně, postupně se doba nošení během 3-6 týdnu zvyšuje do 2-3hodin 2x denně nebo lze je nosit nepřetržitě během 5-8 hodin denně.

Cena 393

 

2030 Zdravotni ponožky W Na lidských chodidlech je mnoho biologicky aktivních bodů (BAB), které jsou spojeny se všemi jeho vnitřními orgány. V tradiční čínské medicíně stimuluje masáž chodidel biologicky aktivní body na chodidlech, které jsou propojeny se všemi orgány člověka. Takže masírování těchto bodů zvyšuje permeabilitu kanálů, zesiluje krevní oběh, aktivuje metabolismus a zlepšuje stav orgánů a jejich činnost.Osvědčilo se použití masážních ponožek při artritidě hlezenního kloubu, bolesti a křečích v bércových svalech, při křečových žílách dolních končetin, při tuhnutí a pocitu studených prstů, pro zmírnění otoků nohou. Turistům a lidem spojeným s podnikáním masážní ponožky usnadňují adaptaci organizmu během dlouhotrvající cesty či letu. Ponožky eliminují nepříjemný pach nohou, odstraňují mírné mravenčení, mají mírný protizánětlivý a silný antibakteriální účinek. Tyto ponožky přispívají k rychlejšímu a účinné zotavení po omrznutí, zlomeninách a výronech dolních končetin.

 

Složení: Ponožky masážní turmalínové jsou vyrobeny s použitím moderní nanotechnologie a obsahují turmalínové vlákno (90 %) a elastan (10 %).
Balení:
Dávkování:Začínejte používat ponožky od 15-20 minut denně, postupně se doba nošení během 3-6 týdnu zvyšuje do 2-3hodin 2x denně nebo lze je nosit nepřetržitě během 5-8 hodin

Cena 393

 

 

2031 Zdravotní ponožky M Ke zlepšení krevního oběhu v dolních končetinách, pro rychlé odstranění nervového napětí, stresu, únavy, pro lepší spánek. Prospívá použití ponožek při artritidě hlezenního kloubu, bolestech a křečích lýtkových svalů, neuralgiích, křečových žílách dolních končetin, při tuhnutí a pocitu studených prstů, pro odstranění otoků nohou, při přerušovaném kulhání. Turmalínové ponožky usnadňují adaptaci organizmu během dlouhých cest a delších letech, což je významné pro turisty a lidíi na služebních cestách. Turmalínové ponožky odstraňují nepříjemný zápach nohou, zmírňují pocit mravenčení, mají mírný protizánětlivý účinek a působí silně antibakteriálně. Tyto ponožky přispívají k rychlejšímu a účinnějšímu zotavení z omrznutí, zlomenin a výronů dolních končetin.
Složení: Tyto výrobky jsou vyrobeny z bambusového vlákna s turmalínem.
Dávkování:1. Nepoužívejte ponožky v případě vysoké teploty organizmu, při náchylnosti ke krvácení, poruchách teplotní citlivosti, stejně jako při poškození integrity kůže. 2. V případě poškození měkkých tkání, lze použít ponožky nejdříve 24 až 48 hodin po zranění. 3. Nesmí nosit ponožky s turmalínem těhotné ženy a děti. 4. S opatrnosti musejí používat ponožky nemocní s kardiostimulátory a lidi, projevující individuální citlivost na alergie.

Cena 315

 

2032 Zdravotní ponožky W Ke zlepšení krevního oběhu v dolních končetinách, pro rychlé odstranění nervového napětí, stresu, únavy, pro lepší spánek. Prospívá použití ponožek při artritidě hlezenního kloubu, bolestech a křečích lýtkových svalů, neuralgiích, křečových žílách dolních končetin, při tuhnutí a pocitu studených prstů, pro odstranění otoků nohou, při přerušovaném kulhání. Turmalínové ponožky usnadňují adaptaci organizmu během dlouhých cest a delších letech, což je významné pro turisty a lidíi na služebních cestách. Turmalínové ponožky odstraňují nepříjemný zápach nohou, zmírňují pocit mravenčení, mají mírný protizánětlivý účinek a působí silně antibakteriálně. Tyto ponožky přispívají k rychlejšímu a účinnějšímu zotavení z omrznutí, zlomenin a výronů dolních končetin.

 

Složení: Tyto výrobky jsou vyrobeny z bambusového vlákna s turmalínem.
Dávkování:1. Nepoužívejte ponožky v případě vysoké teploty organizmu, při náchylnosti ke krvácení, poruchách teplotní citlivosti, stejně jako při poškození integrity kůže. 2. V případě poškození měkkých tkání, lze použít ponožky nejdříve 24 až 48 hodin po zranění. 3. Nesmí nosit ponožky s turmalínem těhotné ženy a děti. 4. S opatrnosti musejí používat ponožky nemocní s kardiostimulátory a lidi, projevující individuální citlivost na alergie.

Cena 315

 

 

 

2040 Turmalínový popruh na krk se doporučuje těm lidem, kteří trpí bolestí krční páteře při osteochondróze a při periartritidě ramenních kloubů. Popruh zbavuje ztuhnutí a křečí v oblasti krku, zlepšuje průtok krve do mozku.Turmalínový popruh lze použít v případě nouze a přiložit ho vnitřní stranou na bolavé místo v jakékoli části těla. Takto můžete aplikátor použít pro bolesti v uších, v různých částech páteře. Při bolesti zubů je třeba přiložit aplikátor na zanícenou oblast tváře. Při rýmě, sinusitidě může být aplikátor přiložen na oblast nosu. Tuto proceduru v délce 20 minut je možné opakovat několikrát až do zmizení bolesti. Složení: Hřejivý turmalínový popruh na krk je kombinací prášku z turmalínu a speciální tepelné indukční látky.
Dávkování:Popruh na krk by měl těsně přiléhat k povrchu kůže (čím lepší kontakt s kůží, tím je rychlejší a efektivnější výsledek). Začít s používáním 20 minut 2x denně a postupně prodloužit přiložení až na 2-3 hodiny 2x denně. Pokud po použití popruhu se objeví zrudnutí kůže a pocit pálení, to je normální a nezpůsobí žádnou škodu na kůži. Po odstranění popruhu tyto projevy zmizí za pár hodin. Aby se předešlo zarudnutí, lze dobu aplikace výrobku zkrátit.

Cena 590

 

2045 Bezešvé zeštíhlující kalhotky s vysokým pasem a delší nohavičkou. Zeštíhlují břicho, hýždě, stehna. Kalhotky jsou vyrobeny ze speciálního prodyšného materiálu, je velmi lehký, ale neprůsvitný.

Složení: 30% bavlna, 62% turmalín, 8% elastan
Dávkování:Oblékat výrobek tak, aby byl zajištěn styk povrchu s kůží.

Cena 1180

 

2060 Rukavice Magnetická vlákna – textilní materiál, který má hojivý účinek mangitnogo záření. Materiál jemný a měkký na dotek, nedráždí pokožku, nepřitahuje kovové předměty, ale má magnetické vlastnosti, které jsou dány VCR.

Tato měkká a pohodlná tkanina, má antibakteriální účinek a má dvojí hojivý efekt. Dlouhodobý účinek: rukavice s turmalínem zlepší periferní krevní oběh na ruce, aktivuje tkáňové buněky, urychlují metabolismus a zlepšují pleť. Také rukavice bude vždy držet teplý, protizánětlivý a analgetický účinek, odstraňuje vlhkost a odstraňuje nepříjemný zápach.Indikace :

  1. Zdraví lidé pro každodenní péči o ruce.
  2. Rukavice poskytují podporu léčebný účinek a snižuje příznaky, jako je bolest v ruce, znecitlivění v rukou, pásový opar, vysoušení nebo praskání ruce perfrigeration ruce, nepružné kloubů, křeče a příznaky revmatoidní onemocnění ruky.
  3. Chrání ruce před UV zářením.

4.urychlení hojení ran na rukou a kloubů, bez jizev.

 

Akce turmalín rukavice :

  1. magnetoterapie: vyplňuje deficit magnetických siločar, které vznikly v důsledku vyčerpání magnetického pole Země, stejně jako překážky, které vytvářejí kabelové přechody a výškových budov. Obnovuje průchodnosti meridiánech lidského těla, zmírňuje otoky a zmírňuje bolesti, rozptyluje krevní stáze a aktivuje krevní oběh. Magnetické siločáry jsou rovnoměrně vystaveny na těle, a tím k vytvoření účinného magnetické pole, které působí mírný masážní účinek na akupunkturních bodů. Průsečík magnetických linií magnetické síly linií lidského těla vytváří microcurrent 0,6 mikroampérů, který aktivuje buňky, snižuje viskozitu krve a metabolismus.
  2. emise mnohem-infračerveném spektru, absorbuje teplo generované v lidském těle, rukavice generovat daleko infračervené emisní spektrum 8-15 mikronů. Tak, vibrace tření mezi molekulami a atomy, přičemž teplo je vytvořen. Vyzařované vzdálené infračervené spektrum přispívá k uvolnění hladkého svalstva cév, dilataci cév, urychlit krevní oběh, aktivaci buněk, zlepšuje přísun kyslíku a živin, a také přispět ke zlepšení metabolismu.
  3. Antibakteriální funkce: Vzhledem k tomu, tkáň vytváří krajně infračervené spektrum má nulovou vlhkost, to značně omezuje růst bakterií, takže tkanina má vynikající antibakteriální účinek. Vzhledem k tomu, tkáně, vytváří daleko infračervené spektrum, má „efekt medullary mezer“, které se tvořily kapilární jev, kdy se zobrazí vlhkost. Proto, rukavice mají nejen antibakteriální účinek, ale mají dobrou propustnost pro vzduch, který dává pocit pohodlí.
  4. Ochrana před škodlivým zářením: četné magnetických částic na četná South-North Pole obvody, což tvoří silové membránu magnetický, která brání škodlivé účinky škodlivého záření (např, UV záření).

Péče :

Omyvatelný na 40 stupňů, použít praní jemně

Nežehlit;

Nenechte odbarvit;

Nejsou sušit na slunci a při vysoké teplotě

Cena 629

 

2041 Slipy M Toto prádlo pozitivně působí na fungování trávicího traktu a močového systému, plní temperament a odstraňuje únavu. Nošení brání rozvoji škodlivých bakterií a odstraňuje nepříjemný zápach

Složení: Bavlněné slipy spojují v sobě přírodní (100%) bavlny a jedinečné krystaly turmalínu
Balení:Velikost – M až XXL
Dávkování:Slipy s turmalínu se používají jako spodní prádlo, které se nosí 20 až 30 min., 2 krát denně (ráno a večer). Pak se postupně v průběhu 2-6 týdnů zvyšuje čas nošení. Pokud se při nošení spodky necítíte pálení a zarudnutí, pak můžete nosit slipy v noci po dobu 8-12 hodin a mohou být nošeny přes den bez omezení.

Cena 787

2042 Slipy W Toto prádlo pozitivně působí na fungování trávicího traktu a močového systému, plní temperament a odstraňuje únavu. Nošení brání rozvoji škodlivých bakterií a odstraňuje nepříjemný zápach

Složení: Bavlněné slipy spojují v sobě přírodní (100%) bavlny a jedinečné krystaly turmalínu
Balení:Velikost – M až XXL
Dávkování:Slipy s turmalínu se používají jako spodní prádlo, které se nosí 20 až 30 min., 2 krát denně (ráno a večer). Pak se postupně v průběhu 2-6 týdnů zvyšuje čas nošení. Pokud se při nošení spodky necítíte pálení a zarudnutí, pak můžete nosit slipy v noci po dobu 8-12 hodin a mohou být nošeny přes den bez omezení.

Cena 787

 

2043 Slipy M Prádlo je velmi pohodlné, přispívá ke zlepšení látkové výměny. Kalhotky pomáhají při léčbě zánětu, gynekologických onemocnění: hyperplazie, zrychlené močení, hemoroidů a dalších chorob.Prádlo zlepšuje krevní oběh organismu, zlepšuje funkci trávicího traktu a močového systému, plní temperament a odstraňuje únavu

Složení: Tkáň se skládá z přírodní bavlny s turmalínu v kombinaci s hedvábnou nití.
Balení:Velikost – M až XXL

Cena 669

 

2044 Slipy W Prádlo je velmi pohodlné, přispívá ke zlepšení látkové výměny. Kalhotky pomáhají při léčbě zánětu, bolestivé menstruace, gynekologických onemocnění: hyperplazie, zrychlené močení, hemoroidů a dalších chorob.Prádlo zlepšuje krevní oběh organismu, zlepšuje funkci trávicího traktu a močového systému, plní temperament a odstraňuje únavu

 

Složení: Tkáň se skládá z přírodní bavlny s turmalínu v kombinaci s hedvábnou nití.
Balení:Velikost – M až XXL

Cena 669

 

2052 Sprchova hlavice Snižuje nervové napětí,snižuje bolesti ve svalech, snižuje otoky nohou a bolesti v nohách související se změnou počasí stresu, zlepšuje spánek, zlepšuje cirkulace krve.Sprchová hlavice usnadňuje přestavbu těla při cestování a odletu u turistů.

Složení: Ve hlavice se nachází černý turmalín s průměrnou silou infračerveného záření a růžový turmalín, který vydává silné infračervené paprsky
Dávkování:Nasadit hlavice na hadice a zahrnout teplou vodu,sprcha hned začne pracovat. Vystavovat hlavice na slunci není třeba.

Cena 1966

 

2053 Šátek obnovuje a přiživují bio-pole člověka, snižuje škodlivé vlivy geopatogenní, bioenergetických, impulsní a elektromagnetické vlivy

Složení: Turmalínový šátek je vyroben z přírodního hedvábí z pomoci technologie „tekutého turmalínu“
Balení: 150×50
Nošení šátku je velmi pohodlné. Má estetický design.

Cena 1101

 

2033 Vložky do bot M Stárne-li kořen stromu, pak rychle stárne i samotný strom“ – tato čínská lidová moudrost dokládá důležitost nohou pro člověka, vždyť naše nohy to jsou „kořeny“ našeho těla. V jedné z části čínského lékařského pojednání s názvem Huangdi neijing je krátce nastíněna teorie masáže chodidel: „…na ploše chodidla jsou tisíce nervových zakončení, které mají reflexní vliv na celkový stav člověka, pozitivně ovlivňují různé orgány.“ Odtud pochází název „reflexní terapie“, což je přírodní, efektivní a bezpečná metoda léčby založená na masáži chodidel. Kniha popisuje umístění aktivních bodů na chodidlech. Základem masáže nohou s cílem stimulovaní reflexních zón jsou takové jevy, jako zlepšení krevního oběhu a regulace nervového vedení, a to zase má pozitivní vliv na činnost všech orgánů, obnovuje jejich funkci, zmírňuje chronický únavový syndrom a zlepšuje celkový zdravotní stav. Díky tomu přichází pocit vnitřní pohody a zlepšení zdraví.

Složení: Turmalínové vložky jsou vyráběny na bázi tkaniny se specifickým povrchem s krystaly turmalínu, který při chůzi vylučuje mikroproud, záporné ionty, dlouhovlnné infračervené paprsky.
Dávkování:Zdravotní masážní vložky s turmalínem se výborně hodí všem lidem a nemají žádné kontraindikace. Jsou doporučovány starším stejně jako mladým lidem, zabývajícím se jak fyzickou, tak i duševní prácí.

Cena 315

 

2034 Vložky do bot W Stárne-li kořen stromu, pak rychle stárne i samotný strom“ – tato čínská lidová moudrost dokládá důležitost nohou pro člověka, vždyť naše nohy to jsou „kořeny“ našeho těla. V jedné z části čínského lékařského pojednání s názvem Huangdi neijing je krátce nastíněna teorie masáže chodidel: „…na ploše chodidla jsou tisíce nervových zakončení, které mají reflexní vliv na celkový stav člověka, pozitivně ovlivňují různé orgány.“ Odtud pochází název „reflexní terapie“, což je přírodní, efektivní a bezpečná metoda léčby založená na masáži chodidel. Kniha popisuje umístění aktivních bodů na chodidlech. Základem masáže nohou s cílem stimulovaní reflexních zón jsou takové jevy, jako zlepšení krevního oběhu a regulace nervového vedení, a to zase má pozitivní vliv na činnost všech orgánů, obnovuje jejich funkci, zmírňuje chronický únavový syndrom a zlepšuje celkový zdravotní stav. Díky tomu přichází pocit vnitřní pohody a zlepšení zdraví.

Složení: Turmalínové vložky jsou vyráběny na bázi tkaniny se specifickým povrchem s krystaly turmalínu, který při chůzi vylučuje mikroproud, záporné ionty, dlouhovlnné infračervené paprsky.
Dávkování:Zdravotní masážní vložky s turmalínem se výborně hodí všem lidem a nemají žádné kontraindikace. Jsou doporučovány starším stejně jako mladým lidem, zabývajícím se jak fyzickou, tak i duševní prácí.

Cena 315